AKADEMIA WOLF

Witaj na platformie szkoleniowej Wolf. Poznaj naszą ofertę szkoleń i wybierz szkolenie perfekcyjnie dopasowane do Ciebie. Pełna lista najbliższych szkoleń znajduje się w zakładce SZKOLENIA.

Szkolimy teoretycznie i praktycznie. Mówimy Ci o nowoczesnych urządzeniach WOLF (kotłach kondensacyjnych, pompach ciepła, czy rekuperacji) i pozwalamy na samodzielną pracę z nimi. Z nami zdobędziesz nowe uprawnienia i nowe możliwości, które realnie przełożą się na Twoje przyszłe zarobki.

Naszą wiedzą dzielimy się z instalatorami, projektantami instalacji sanitarnych i wentylacyjnych oraz dystrybucją.

Szkolimy w Sokołowie k. Warszawy, Mobilnym Centrum Szkoleniowym lub w wybranym przez Ciebie miejscu. Skontaktuj się z nami żeby ustalić szczegóły.

 

UWAGA!!!

Szanowni Państwo.

Od 10 maja 2021 roku przywracamy szkolenia stacjonarne. Zasady zapisywania się na nie pozostały nie zmienione. Szkolenia AI oraz AIS dla firm instalacyjnych i/lub serwisowych prowadzone są na zasadach dotychczasowych.

Wznawiamy również szkolenia F-gazowe.

 

Przeczytaj przed zapisem!

1) Szkolenia stacjonarne (z wyłączeniem Mobilnego Centrum Szkoleniowego-MCS i szkoleń produktowych) prowadzone są w godzinach 9:30-16:00. Szkolenia on line prowadzone są w godzinach 9.00-13.00, lub według indywidualnie ustalonego harmonogramu.

2) Szkolenia dla Autoryzowanych Instalatorów (AI), oraz szkolenia produktowe są bezpłatne. Szkolenia Autoryzowany Instalator-Serwis (AIS), oraz Wolf Serwis (WS) są płatne 150PLN netto - (150PLN+23% VAT). Fakturę otrzymują Państwo e'mailem.                              Szkolenia F-gazowe to koszt 1400PLN netto - (1400PLN+23% VAT)

3) Uczestnictwo w szkoleniu musi być potwierdzone przez Akademię WOLF mailowo.

4) Podczas szkolenia stacjonarnego zapewniamy serwis kawowy i obiad. Transport oraz nocleg należy zorganizować sobie we własnym zakresie.