AKADEMIA WOLF

Witaj na platformie szkoleniowej Wolf. Poznaj naszą ofertę szkoleń i wybierz szkolenie perfekcyjnie dopasowane do Ciebie. Pełna lista najbliższych szkoleń znajduje się w zakładce SZKOLENIA.

Szkolimy teoretycznie i praktycznie. Mówimy Ci o nowoczesnych urządzeniach WOLF (kotłach kondensacyjnych, pompach ciepła, czy rekuperacji) i pozwalamy na samodzielną pracę z nimi. Z nami zdobędziesz nowe uprawnienia i nowe możliwości, które realnie przełożą się na Twoje przyszłe zarobki.

Naszą wiedzą dzielimy się z instalatorami, projektantami instalacji sanitarnych i wentylacyjnych oraz dystrybucją.

Szkolimy w Sokołowie k. Warszawy, Wrocławiu lub w wybranym przez Ciebie miejscu. Skontaktuj się z nami żeby ustalić szczegóły.

 

UWAGA!!!

Szanowni Państwo.

Od 1 listopada 2020 roku przywracamy szkolenia on line. Zasady zapisywania się na nie pozostały nie zmienione. Szkolenia AI dla firm instalacyjnych prowadzone są na zasadach dotychczasowych. Szkolenia AIS, dla firm serwisowych prowadzone są dla firm odnawiających uprawnienia.

 

Przeczytaj przed zapisem!

1) Szkolenia stacjonarne (z wyłączeniem Mobilnego Centrum Szkoleniowego-MCS i szkoleń produktowych) prowadzone są w godzinach 9:30-16:00. Szkolenia on line prowadzone są w godzinach 9.00-13.00, lub według indywidualnie ustalonego harmonogramu.

2) Szkolenia dla Autoryzowanych Instalatorów (AI), oraz szkolenia produktowe są bezpłatne. Szkolenia Autoryzowany Instalator-Serwis (AIS), oraz Wolf Serwis (WS) są płatne 150PLN netto (150PLN+23% VAT). Fakturę otrzymują Państwo e'mailem.

3) Uczestnictwo w szkoleniu musi być potwierdzone przez Akademię WOLF mailowo.

4) Podczas szkolenia stacjonarnego zapewniamy serwis kawowy i obiad. Transport oraz nocleg należy zorganizować sobie we własnym zakresie.