AKADEMIA WOLF

Witaj na platformie szkoleniowej Wolf. Poznaj naszą ofertę szkoleń i wybierz szkolenie perfekcyjnie dopasowane do Ciebie. Pełna lista najbliższych szkoleń znajduje się w zakładce SZKOLENIA.

Szkolimy teoretycznie i praktycznie. Mówimy Ci o nowoczesnych urządzeniach WOLF (kotłach kondensacyjnych, pompach ciepła, czy rekuperacji) i pozwalamy na samodzielną pracę z nimi. Z nami zdobędziesz nowe uprawnienia i nowe możliwości, które realnie przełożą się na Twoje przyszłe zarobki.

Naszą wiedzą dzielimy się z instalatorami, projektantami instalacji sanitarnych i wentylacyjnych oraz dystrybucją.

Szkolimy w Sokołowie k. Warszawy, Wrocławiu lub w wybranym przez Ciebie miejscu. Skontaktuj się z nami żeby ustalić szczegóły.

 

UWAGA!!!

Szanowni Państwo,
Wyjątkowa sytuacja wynikająca z rozwoju Koronawirusa COVID-19 w Polsce i na świecie wymaga poważnego traktowania i odpowiedzialnych działań profilaktycznych. Dotyczy to zarówno każdego z nas jako świadomego członka społeczności jak i wspólnych działań biznesowych, w których Wolf Technika Grzewcza od zawsze dba o aspekt społecznej odpowiedzialności. W związku z czym do odwołania zawieszamy organizację wszelkich szkoleń, zarówno stacjonarnych jak i na Mobilnym Centrum Szkoleniowym organizowanych przez firmę Wolf-Technika Grzewcza Sp. z o.o.

 

Przeczytaj przed zapisem!

1) Szkolenia stacjonarne (z wyłączeniem Mobilnego Centrum Szkoleniowego-MCS i szkoleń produktowych) prowadzone są w godzinach 9:30-16:00

2) Szkolenia dla Autoryzowanych Instalatorów (AI), oraz szkolenia produktowe są bezpłatne. Szkolenia Autoryzowany Instalator-Serwis (AIS), oraz Wolf Serwis (WS) są płatne 150PLN netto (150PLN+23% VAT). Fakturę otrzymują Państwo na szkoleniu.

3) Uczestnictwo w szkoleniu musi być potwierdzone przez Akademię WOLF mailowo.

4) Podczas szkolenia stacjonarnego zapewniamy serwis kawowy i obiad. Transport oraz nocleg należy zorganizować sobie we własnym zakresie.